top of page

Operation

image00008.jpeg

Ne Yapıyoruz?

Evlerini kısa süreli kiralamak isteyen ev sahipleri için kiralama süreçlerinin nasıl yönetileceği konusunda Homminity olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. 

 

Homminity ekibi olarak kısa süreli kiralama yöntemiyle kazançlarını arttırmak isteyen ev sahiplerine tecrübemiz ve ileri düzey hizmet yönetimimiz ile çözümler üretmekteyiz.

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle evini kiralamak isteyen ev sahiplerinden evleri hakkında bilgi alarak ön incelemeyle bir yönetim süreci haritası oluşturuyoruz.

Kiralanacak ev profesyonel ekibimizce incelenir, yüksek değerden kiralamaya hazır hale getirilmesi için gerekli şartları ortaya çıkarılır.

  • Kullanım alanlarının tasarımı,

  • Fazlalık veya eksikliklerin tanımlanması,

  • Misafir ihtiyaçlarını dikkate alarak alışveriş listesi hazırlanması,

  • Ev ve çevresi hakkında bilgi toplanması.

 

Profesyonel fotoğraf çekimleri yapılan evlerin özellikleri dikkate alınarak inceleme ve değerlendirmemiz sonrasında satış kanallarının kendilerine özgü algoritmalarıyla uyumlu tasarlanmış profil hazırlanır. Ev ve içerisinde bulunduğu çevre göz önünde bulundurularak hazırlanan profil ile misafirler için yüksek değerli bir konaklama imkanı yaratılır. Bu sayede ev sahiplerinin yüksek kazanç elde etmesi amaçlanmaktadır.

 

Kısa süreli kiralama yapmak isteyen misafirler ile tüm yazışmalar ve görüşmeler profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Potansiyel misafirlerle olumlu geçen görüşmeler ve yönlendirmeler sonrasında konaklamaya gelecek misafirlerin karşılanması, kiralanacak evlere yerleşmeleri ve konaklamaları süresince tüm iletişim ve talepleri Homminity tarafından yönetilir ve ev sahipleri bu süreçlerde rahatsız edilmez.

 

Konaklama süresince misafirlerin memnuniyeti ön planda tutularak konaklama sonrası yapacakları puanlama ve değerlendirmelerden olumlu yorum yapmaları hedeflenir. Bu sayede kısa süreli kiralanan evler hakkında bir sonraki misafir için değerli bir ön izlenim oluşturulması sağlanır.

 

Harika bir deneyim ile konaklamasından mutlu ayrılan misafirlerin yolcu edilmesiyle sonraki misafirlik için ev ve kullanılan malzemelerin hijyen standartları dahilinde temizlenmesini sağlıyor, eğer varsa eksikleri gideriyoruz.

 

Ev sahiplerinin hiçbir şeye karışmadığı bu süreçten sonra yeni misafirimizi karşılamak üzere çalışmaya devam ediyoruz. Ev sahipleri ise bu süreçleri www.homminity.com adresindeki kendilerine özel panelden takip edebiliyorlar.

image00014_edited.jpg
image00012.jpeg

Farkımız Ne?

Satış kanallarının en önemli kriterlerinden birisi misafirlerin verdikleri puanlar ve yaptıkları değerlendirmelerdir. Homminity ekibi olarak bunun farkındayız ve puanlamaları yüksek düzeyde tutarak ev sahiplerinin evlerinin değerlenmesine katkıda bulunuyoruz. Olumlu yorumlar ve yüksek puanlarla aynı evleri daha yüksek kazançlarla kiralamak için tüm becerilerimizi kullanıyoruz.

bottom of page